Volné pracovní místo  IT konzultant

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako IT konzultant.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> technické konzultace s obchodními partnery a zákazníky</li>
<li> návrhy úprav technických řešení zakazníkům na míru</li>
<li> zprostředkování komunikace mezi zákazníkem a vývojovým a obchodním oddělením</li>
<li> schopnost pracovat s technickou dokumentací</li>
<li> úzká spolupráce s oddělením technické podpory</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v IT či příbuzném oboru</li>
<li> velmi dobrá znalost síťové architektury</li>
<li> pracovní zkušenost s SQL</li>
<li> znalost OO programovacích jazyků (schopnost číst kód, ideálně Java)</li>
<li> výborné analytické schopnosti</li>
<li> výborná znalost AJ</li>
<li> ochota cestovat do zahraničí</li>
<li> orientace na zákazníka a schopnost předat jeho požadavky vývojovému týmu</li>
<li> výborné komunikační a prezentační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> dle domluvy možnost občasného home office</li>
<li> dle výkonu 21-29 dnů dovolené</li>
<li> 3 sickdays</li>
<li> stravenky</li>
<li> kurzy angličtiny</li>
<li> kvartální bonusy</li>
<li> firemní vzdělávání a certifikace, - technické kurzy</li>
<li> možnost kariérního rozvoje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".