Volné pracovní místo  IT Manažer pro agilní tým vývojářů v oblasti Fintech v Brně

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Stručně a výstižně: IT, vývoj, špičkový software, fintech, manažer, team leader, agilní metodika, přátelská atmosféra, pěkné kanceláře, relax zóna, služební vůz, homeoffice, Brno.
Tech-stack: ASP.NET, C#, JavaScript, HTML, CSS.
Zní to skvěle? To jsme rádi. Potřebujeme IT manažera nebo team leadera se zkušenostmi s vývojem SW. Pokud Vás baví vést lidi, umíte pracovní aktivity řídit projektově a je pro Vás lákavý vývoj špičkových softwarových nástrojů v oblasti FinTech, tak jste to možná právě Vy.

Náplň práce:
  • vedení oddělení SW vývoje, sdílení informací, organizace porad, propojování, motivace členů týmu
  • směrování oddělení po technologické stránce v souladu s IT architektem
  • vedení projektů SW vývoje
  • patronát nad produktovou stránkou vyvíjeného SW
  • zodpovědnost za fungování informačních systémů a aplikací
  • zodpovědnost za uživatelskou podporu
  • vedení výběrových řízení
  • zodpovědnost za návrh a nakládání s rozpočtem oddělení

Požadujeme

  • zkušenosti s vedením lidí (včetně jejich rozvoje atd.) min. 2 roky
  • nadstandardní organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti
  • zkušenosti a přehled v oblasti SW vývoje
  • zkušenosti s agilní metodikou
  • výhodou je předchozí zkušenost z finančního sektoru

Nabízíme

  • velice zajímavý plat a k tomu roční bonus
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • práci na různých projektech s možností uplatnit své nápady
  • rozvoj Vašich znalostí, schopností a kompetencí
  • přátelskou atmosféru a fajn kolegy
  • pěkné pracovní prostředí v kancelářích ve Spielberk Office Centre Brno s relaxační zónou a velkým gaučem
  • dobrou kávu, stravenky, středeční obědy a klid na práci díky možnosti home office

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujali jsme vás?
Dejte nám o sobě vědět.

Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Manažer pro agilní tým vývojářů v oblasti Fintech v Brně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Manažer pro agilní tým vývojářů v oblasti Fintech v Brně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.