Volné pracovní místo  IT MANAŽER, výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-232564. Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného MANAŽERA IT se znalostmi v oblasti serverů a databází.<br/>
<br/>Náplň:<ul>
<li> Implementace a podpora ERP a výrobních systémů </li>
<li> Úpravy a konfigurace IS </li>
<li> Analýzy požadavků uživatelů </li>
<li> Formulace zadání pro dodavatele</li>
<li> Support uživatelů IS </li>
<li> Řešení a prevence chybových stavů </li>
<li> Průběžná správa infrastruktury – sítě, servery apod..</li>
<li> Řešení všech problémů spojených s IT v rámci společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Vzdělání IT zaměření </li>
<li> Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky </li>
<li> Zkušenost s implementací ERP systémů</li>
<li> Zkušenosti v oblasti serverů a databází</li>
<li> Znalost MS Windows Server, MS SQL Server, Active Directory, TCP/IP, DNS, DHCP</li>
<li> Angličtina minimálně mírně pokročilá </li>
<li> Zkušenosti s vedením lidí</li>
<li> Časová flexibilita a ochota rozvíjet dále oddělení IT</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> Příspěvky na stravování </li>
<li> Penzijní připojištění - max 1000Kč</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Možnost postoupit v platové třídě výměnou za zkrácení dovolené</li>
</ul>