Volné pracovní místo  IT Manažer

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici IT Manažer. <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> rozvoj a efektivní využití informačního systému (IS)</li>
<li> ochrana dat / zabezpečení informačního systému společnosti</li>
<li> sledování trendů v rozvoji IS/IT a předkládání návrhů na implementaci těchto prvků v rámci společnosti, modernizace </li>
<li> zabezpečení spolupráce mezi odděleními společnosti při realizaci projektů v rámci informačního systému společnosti</li>
<li> řízení nákladovosti procesů IT (SW, HW, služby), reporting vedení společnosti </li>
<li> zajištění komunikačních kanálů (intranet, internet, sítě, email, pevné linky, GSM, mobilní data…)</li>
<li> vedení pracovního týmu</li>
<li> procesní podpora</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> znalost softwarových a technických prostředků informační a telekomunikační infrastruktury</li>
<li> komunikativní znalost AJ, ruština výhodou</li>
<li> přehled v oblasti IT/ICT</li>
<li> znalost implementačních procesů </li>
<li> praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou </li>
<li> zkušenost s vedením lidí</li>
<li> znalost účetnictví alespoň na základní úrovni</li>
<li> organizační dovednosti</li>
<li> komunikační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (od 40tis.Kč/měs.)<ul>
<li> práce v perspektivní firmě</li>
<li> zázemí silné společnosti </li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> nadstandardní platové ohodnocení</li>
<li> zajímavý bonusový systém</li>
<li> zaměstnanecké výhody</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".