Volné pracovní místo  IT Product manažer do vývoje SW

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

Jste Produktový manažer a chcete se specializovat na projekty v oblasti správy dokumentů, vývoje systémů a další unikátní IT projekty?
Máme tu pro Vás příležitost.

Náplň práce:
  • Budete plánovat a řídit realizaci produktu, harmonogramy
  • Připravovat zadání pro vývoj SW, vytvářet dokumentaci
  • Spoluprácovat se zadavateli, vývojáři a testery, případně i školit nové členy týmu
  • Budete také sledovat současné trendy, navrhovat alternativy rozvoje produktu
  • Hlídat soulad s legislativou

Požadujeme

  • Ideálně technický background
  • Alespoň 2 roky praxe na pozici produktového manažera v IT / projektového
  • Zkušenosti s analýzou/designem softwaee
  • Znalost tvorby UML diagramů a uvítáme i Enterprise Architect
  • Jste rozený řešitel problémů, umíte myslet analyticky

Nabízíme

  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost Home Office
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Příspěvky na sport, kulturu, pojištění
  • Občerstvení na pracovišti, stravenky
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Relax zónu
  • Pravidelné vzdělávání
  • Interní i externí kurzy vedené odborníky v oboru

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!