Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  IT PRODUCT SPECIALIST (30 - 40.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Rádi byste pracovali po boku product managerů ve velké mezinárodní společnosti?
Komunikujete anglicky a preferujete práci v Brně? Jste cílevědomí a máte analytické schopnosti?

Pokud ano, pak je to nabídka přímo pro Vás!

Významná mezinárodní společnost hledá v rámci rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

IT PRODUCT SPECIALIST (30 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň:
  • podpora produktové strategie
  • čtení a odpovídání zákaznických příspěvků na firemním serveru
  • provádění analýzy konkurenčních produktů
  • spolupráce při definování funkčních požadavků UX
  • pomoc zapojit ostatní oddělení k zahájení prodeje a podpory produktů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe ve strojírenství nebo jiného technického směru
  • zkušenosti z IT Project Managementu nebo jako IT konzultant
  • dobrou znalost AJ, schopnost komunikovat se zákazníky
  • silné analytické schopnosti
  • schopnost řešit problémy
  • motivaci a cílevědomost pracovat efektivně a nezávisle
  • zkušenosti se sítěmi (SNMP, TCP/IP) výhodou

Nabízíme

  • budete součástí úspěšné, rychle rostoucí společnosti
  • příležitost pracovat na mezinárodních projektech, kariérní růst
  • přátelské a neformální prostředí s flexibilní pracovní dobou
  • motivační platové ohodnocení, bonusový systém
  • 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy v pracovní době, stravenky, penzijní a životní pojištění
  • herna v rámci kanceláře, stolní fotbálek a deskové hry

Místo práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás