Volné pracovní místo  IT PROJECT LEADER

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Domluvíte se anglicky, jste proaktivní při řešení problému a nové projekty jsou pro Vás výzva jak se posunout dále?<br/>
<br/>Pokud jste v oblasti projektového řízení již něco zažili a pohlížíte se po dalších možnostech rozvoje, jste na správné adrese.<br/>
<br/>Pro mezinárodní společnost hledáme v tuto chvíli vhodného uchazeče na pozici "VEDOUCÍ IT PROJEKTU". <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> řízení svěřeného IT projektu v rámci celé společnosti</li>
<li> proaktivní přístup k řešení svěřených projektů - včasné dodání, dodržení rozpočtu</li>
<li> pružná reakce v případě problémů/rizik v rámci projektů</li>
<li> řešení problémů a rizik - tvorba nápravných opatření</li>
<li> tvorba návrhů na zlepšení procesů</li>
<li> spolupráce s dalšími odděleními společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (IT/engineering)</li>
<li> předešlé zkušenosti s řízením projektů</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni </li>
<li> orientace na dokončení svěřeného projektu</li>
<li> přehled o posledních trendech v IT oblasti</li>
<li> řidičský průkaz sk.B</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<br/>
<ul>
<li> zkušenosti s MS Office - Microsoft Project Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> příplatky na stravování</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> high-tech prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li> možnosti dalšího vzdělávání a růstu</li>
</ul>