Volné pracovní místo  IT PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|HOME OFFICE|AŽ 80 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-202886. Zajímá Vás projektové řízení a chtěli byste být součástí prestižního projektu pro zahraniční společnost? Jste již zkušený projektový specialista nebo programátor, který chce zkusit řídit projekt? <br/>
<br/>! PŘEDCHOZÍ PRAXE S PROJEKTOVÝM ŘÍZENÍM JE VÝHODOU, NIKOLIV PODMÍNKOU !<br/>
<br/>Pro rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledáme kvalifikovaného uchazeče na pozici "IT PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|HOME OFFICE|AŽ 80 000 KČ|".<br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=red> IT PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|HOME OFFICE|AŽ 80 000 KČ|</font>
</font>
</b> <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> spolupráce s projektovým manažerem na vedení projektu a zavádění IT řešení ve výrobní společnosti</li>
<li> podpora IT projektu včetně klientských, serverových a sítových komponentů</li>
<li> spolupráce s projektovým manažerem a jeho podpora</li>
<li> tvorba IT dokumentace</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
<li> vedení projektu od začátku až po finální předání</li>
<li> úzká spolupráce s projektovým týmem v Anglii</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (oblast IT/elektro)</li>
<li> zkušenosti v IT oblasti - oblast programování nebo projektového řízení</li>
<li> anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (zaškolení v Anglii, kooperace se zahraničními kolegy)</li>
<li> ochota cestovat - zaškolení v Anglii + projekt v Polsku</li>
</ul>
<br/>Výhodou<ul>
<li> polský jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> praxe a znalosti ohledně vedením IT projektů</li>
<li> zkušenosti v oblasti programování (C#/.NET; SQL,)</li>
<li> znalost v oblasti správy a konfigurace Windows server</li>
<li> zkušenosti v oblasti skriptování (VBscipts, VBA, DOS)</li>
<li> znalosti v oblasti síťových struktur</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příplatky za noční směny</li>
<li> služební mobilní telefon značky Apple</li>
<li> možnost denně využívat aktivně angličtinu</li>
<li> příspěvek na penzijní pojištění</li>
<li> osvojení si kvalifikace ITIL nebo získání certifikace Microsoft zdarma</li>
<li> školení v zahraničí</li>
<li> práce v mezinárodním prostředí</li>
<li> možnost kariérního růstu i do oblati programování</li>
</ul>