Volné pracovní místo  IT Recruiter

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost Integra Czech Republic, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici IT recruiter.
Místo výkonu práce: Integra Czech Republic, s.r.o., Sukova 4, Brno, 602 00

  • Chcete dostat příležitost? Rádi komunikujete s lidmi a zajímají vás technologie?
Máme pro vás ideální možnost, jak tyto oblasti skloubit. Budete hledat ty nejpovolanější IT specialisty pro řadu prestižních i méně známých, ale o to zajímavějších společností.
  • Práce máme čím dál víc, proto rozšiřujeme tým o nové nadšence. Nemusíte mít roky praxe. Stačí jen chtít na sobě pracovat a dále se vzdělávat. V čem si nejste jistí, to vás rádi doučíme.
V čem se naopak cítíte silní, v tom vás budeme podporovat.
  • Podívejte se na naše webovky a přečtěte si, co děláme

Co vás čeká a nemine?

  • Aktivní průzkum trhu, oslovování a komunikace s IT specialisty
  • Pravidelná práce s LinkedIn a dalšími sociálními sítěmi
  • Administrativní činnosti spojené s náborem
  • Telefonická komunikace
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Občasná komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

Zapadnete mezi nás pokud:

  • Se nebojíte komunikovat (písemně, telefonicky, f2f)
  • Zvládnete práci s naším CRM (ještě se nenašel nikdo, kdo by to nedal)
  • Rádi pracujete v týmu, ale nevadí vám ani samostatné rozhodování
  • Chcete mít vliv na výši své odměny a máte drive
  • Rychle se adaptujete na změny a nesloží Vás prvotní neúspěch
  • Nebojíte se využít svoji kreativitu a dát najevo svůj názor
  • A rozhodně u nás využijete znalosti z IT nebo HR marketingu

Nabízíme

Proč právě s námi?

  • Neustále se rozvíjíme, díky čemuž vznikají nové příležitosti, jak se můžete realizovat
  • Firemní teambuildingy (a je jich hodně) dostávají v našem pojetí nový rozměr
  • Podařil se nám vybudovat kolektiv, který se rád potká i o víkendu
  • Kanceláře máme v samém centru Brna
  • Ceníme si každého, kdo bude pečovat a rozvíjet naši kulturu a firemní hodnoty
  • A pak klasika: možnost práce na home office nebo MultiSportka po zkušebce

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.