Volné pracovní místo  IT RECRUITMENT SPECIALIST -nástup IHNED!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky v jedné z nejúspěšnějších společností v oblasti IT. Jedinečná příležitost pro zkušené recruitery personálních a headhuntingových agentur pracovat v interním náboru IT společnosti!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<br/>
<ul>
<li> Inzerce volných pracovních míst pomocí webových stránek společnosti</li>
<li> Aktivní oslovování uchazečů pomocí sociálních sítí a doporučení</li>
<li> Telefonické kontaktování vhodných kandidátů v AJ</li>
<li> Selekce uchazečů na bázi vstupních telefonických pohovorů</li>
<li> Úzka spolupráce s vedením společnosti </li>
<li> Využívání dalších zdrojů pro nalezení vhodných kandidátů</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> Zkušenost s vyhledáváním a oslovováním kandidátů v oblasti IT</li>
<li> Výborná znalost AJ - schopnost denní komunikace s rodilými mluvčími</li>
<li> Schopnost pracovat samostatně bez přímého dohledu</li>
<li> Osobnost zaměřená na výsledek</li>
<li> nástup IHNED</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".