Volné pracovní místo  IT Security Administrator

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici:<br/>
<br/>IT Security Administrator<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> příprava a implementace změn v přiložené oblasti</li>
<li> dohlížení na zabezpečení security infrastruktury</li>
<li> security support pro 1st level a 3rd level</li>
<li> zavádění a aktualizace bezpečnostních systémů ve společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v IT oboru</li>
<li> praxe na pozici IT Security Administratora</li>
<li> znalost CISCO SWITCH, router</li>
<li> znalost LINUX výhodou</li>
<li> zkušenosti s prací v mezinárodním kontextu a schopnost podporovat integrační opatření</li>
<li> aktivní znalosti anglického jazyka podmínkou</li>
<li> komunikační schopnosti</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> zaměstnání ve stabilní společnosti</li>
<li> zajímavou a různorodou práci</li>
<li> bonus program pro zaměstnance</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".