Volné pracovní místo  IT SERVICE DESK

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Na pozici "IT service desk" hledáme kandidáty, kteří jsou zkušení v komunikaci s externími zákazníky, dokáží s nimi dobře navazovat vztahy a nadále je udržovat. Ideálními uchazeči jsou ti, kteří dokáží pružně řešit problémy i v časovém presu a řešení umí dotáhnout do zdárného konce. Základními předpoklady je také dobrá orientace v IT, technická zdatnost a komunikativní angličtina.

Náplň práce:
  • zpracování přijatých požadavků od externího zákazníka (provozovatelé našeho SW) - ticketovací systém JIRA
  • telefonická / mailová komunikace se zákazníkem
  • analýza problému, zjištění všech okolností
  • vyřešení problému nebo předání na L3
  • komunikace v týmu i napříč vývojářskými týmy

Požadujeme

  • min. 2 roky zkušeností na zákaznickém servise / podpoře - ideálně podpora pro externího zákazníka
  • aktivní přístup k řešení problémů, maximální nasazení, prozákaznický přístup
  • základní orientace v databázích SQL
  • výhodou zkušenost s ticketovacím systém JIRA
  • smysl pro detail, schopnost zanalyzovat situaci
  • komunikativní angličtina

Nabízíme

  • velmi příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích blízko centra Brna
  • přátelští kolegové, kteří si nepotrpí na zbytečné formality
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • odborná školení
  • společné akce, teambuilding
  • široká škála občerstvení na pracovišti
  • chill out zóny
  • sprcha přímo ve firmě
  • slevové poukázky na sport / rekreaci

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1654