Volné pracovní místo  IT specialista (digitalizace a bezpečnost)

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialista (digitalizace a bezpečnost) - pozice je vhodná i pro absolventy.
Region Brno

Náplň práce
  • Podílení se na návrhu a zajištění bezpečnostních standardů společnosti
  • Optimalizace informačních procesů ve výrobním podniku a jejich automatizace
  • Návrh a realizace technických řešení pro oblast automatizace a digitalizace
  • Rozvoj informačního systému podniku
  • Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • Vedení, udržování, tvorba dokumentace

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání strojní nebo IT, zaměření na oblast podnikových procesů výhodou
  • AJ na úrovni B1
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Týmová spolupráce

Nabízíme

  • Pololetní a roční odměny
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy.