Volné pracovní místo  IT specialista - Infor ERP MAX

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>IT SPECIALISTA<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zajišťování procesů optimalizace využití počítačů a komunikačních systémů ve * zabezpečování optimálního nastavení systémů z hlediska vazby hardware-software</li>
<li> správa technických informací pro předvídání možností zlepšení procesů zpracování dat</li>
<li> navrhování a vypracovávání hardwarových studií a technických analýz problémů složitých systémů informační techniky</li>
<li> zabezpečování komplexního operativního řízení a koordinování nejsložitějších oprav prostředků informační techniky včetně počítačových sítí</li>
<li> zabezpečování utajení dat při zpracování výpočetní technikou</li>
<li> správa interních číselníků,třídníků a tabulek přidělení</li>
<li> provádění správy a údržby automatizované údajové základny</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ oboru IT</li>
<li> praxe na pozici min. 3 roky</li>
<li> zkušenosti v systému Infor ERP MAX</li>
<li> komunikativní znalost AJ nutností</li>
<li> pečlivost</li>
<li> flexibilita, samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní společnost</li>
<li> dlouhodobá perspektiva</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvky na dovolenou</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".