Volné pracovní místo  IT SPECIALISTA (junior), ref. č. V-067

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v brněnském CT Parku Černovická terasa hledáme pracovníka/ci na pozici

IT SPECIALISTA (junior)

Náplň práce:

  • řešení problémů se softwarem a hardwarem v rámci operačního systému Windows
  • servis a správa "cloudu"
  • asistence při zavádění systémových standardů, konfigurace a zprovozňování nových PC k uživatelům
  • poskytování asistence vzdáleným uživatelům v mobilních zařízeních (iPhone, iPad...) a VPN prostředí
  • servisní vyřizování požadavků (tiketů) a dohled nad zpracováním podle SLA
  • spolupráce s IT klientským vývojářským týmem, poskytování technologické a informační podpory
  • dodržování všech procesů a dohod společnosti

Nástup: dohodou
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • zkušenost v obore IT minimálně 2-3 roky (minimálně dva roky v prostředí velké kooperace)
  • znalost hardwaru a podpory
  • znalost OS Windows 7+
  • znalost Microsoft Office 2010+
  • pracovní zkušenost s TCP/IP včetně DHCP, DNS
  • časová flexibilita a možnost pracovat i mimo standardní pracovní dobu
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, pro-klientsky přístup, týmovost
  • dobrá znalost angličtiny podmínkou
  • znalost MS Visual Basic, SharePoint, iOS, Android

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci v prosperující společnosti
  • možnost dalšího vzdělávaní a růstu ve společnosti
  • dlouhodobou spolupráci
  • množství benefitů (laptop, telefon, internet, vzdělávaní..)
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.