Volné pracovní místo  IT Specialista, pro ERP systémy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-10-200045. Pro našeho klienta nadnárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Specialista. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompletní správa informačního systému</li>
<li> zajištění IT podpory zaměstnancům společnosti (cca 40stanic)</li>
<li> spolupráce s menšími projektovými týmu</li>
<li> analýza rizik</li>
<li> reportování</li>
<li> administrace serverové části</li>
<li> starost o uživatelská PC a ostatní HW</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min.1 rok praxe na pozici IT technik</li>
<li> zkušenost se systémem NAVISION</li>
<li> aktivní znalost německého nebo anglického jazyka</li>
<li> praxe ve výrobním prostředí výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> zajímavé mzdové ohodnocení</li>
<li> stravenky</li>
<li> benefity</li>
</ul>