Volné pracovní místo  IT SPECIALISTA PRO VÝROBNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici IT PODPORA pro systém MES. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> víceúrovňová podpora systému MES, </li>
<li> diagnostika a odstraňovaní problémů systému,</li>
<li> řešení podnětů od uživatelů, </li>
<li> identifikace zdroje vzniku potíží systému (uživatel/SW/HW),</li>
<li> analýza problémů, </li>
<li> určování priorit konkrétních problémů,</li>
<li> zpracování incidentů a problémů v ITSM,</li>
<li> eskalace požadavků na odpovídající techniky,</li>
<li> kontrola vyřešení problému, </li>
<li> zajištění řešení problému v odpovídajícím čase,</li>
<li> práce v rámci zajištění podpory 24/7 (možnost home office), </li>
<li> jednání se zákazníkem a techniky,</li>
<li> komunikace v AJ.</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Ostravsko

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ v oblasti IT nebo elektrotechniky,</li>
<li> zkušenosti se Servis Desk SW,</li>
<li> znalost ITIL a nástrojů ITSM,</li>
<li> zkušenosti s MS SQL nebo Oracle,</li>
<li> plynulá znalost anglického jazyka nutností,</li>
<li> orientace na zákazníka,</li>
<li> empatie,</li>
<li> komunikativnost,</li>
<li> analytické a strukturované myšlení,</li>
<li> preciznost,</li>
<li> organizační schopnosti,</li>
<li> stresuodolnst,</li>
<li> flexibilita,</li>
<li> týmový hráč.</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> home office,</li>
<li> flexibilní pracovní doba,</li>