Volné pracovní místo  IT specialista

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

O firmě

Personálně poradenská spol.

Chcete spojit rozvoj své kariéry s prosperující světoznámou společností?

Největší investor v dějinách ČR zabývající se průmyslovou výrobou hledá vhodné kandidáty na pozici:

IT specialista

Náplň práce:

  • správa systémů - instalace, chod a údržba H/W a S/W
  • monitorování a správa sítě
  • internet a IP správa
  • help Desk - podpora systému a hardware zařízení

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdlělání
  • znalost Microsoft produktů - Server OS, XP, Exchange server (MCSE, MCSA, MCP certifikáty výhodou
  • praxe v údržbě HW nebo SW
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • JAVA, ASP.net
  • specializace zabezpečení, ochrana dat
  • znalost CISCO výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost instalace a implementace SAP/ERP systémů výhodou

Nabízíme

  • velkou příležitost být prvními zaměstnanci ve výrobě největšího investora v ČR
  • reálnou možnost karierního růstu
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné a dynamické pracovní prostředí
  • vzdělávání, odborný a kariérní růst
  • nadstandardní ohodnocení
  • zajímavý sociální program
  • firemní společenské a sportovní akce

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".s.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti The Source Network dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Source Network za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.