Volné pracovní místo  IT SPRÁVCE, ref. č. IV-251

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je největší dodavatel síťových a telekomunikačních technologií v České republice.

Do týmu IT bychom rádi přijali nového kolegu na pozici SPRÁVCE IS.

POŽADAVKY:
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Flexibilní a samostatný přistup k práci
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Loajálnost
  • Znalost anglického jazyka

Vaše pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za chod IT
  • Příprava IT pracovního prostředí pro zaměstnance
  • Rozvoj firemního IS, antivirové a bezpečnostní politiky
  • Údržba serverů Linux, Lotus Notes a MS Windows a virtualizační technologie
  • Správa IS společnosti
  • Monitoring systémů firmy a aktualizace systémů
  • Evidence, správa a zabezpečení provozu firemní ITC techniky
  • Správa síťové infrastruktury (aktivní, pasivní)
  • Konfigurace telefonních ústředen
  • Instalace a konfigurace softwaru
  • Administrace help desku interních požadavků

Vaše pracovní podmínky:

Místo práce: Brno-Slatina
Výkonný informační systém
příspěvek na stravné v podobě Gastrostravenek
pružná pracovní doba od 8.00 do 17.00 hod. s odchylkou 1.hodiny
nástupní plat dle dohody

Žádaný termín nástupu: dle dohody

Nástup: možný dohodou
Pracoviště. Brno

Požadujeme

  • Minimálně 2 letá praxe s administrací OS MS Windows Server na úrovni domény
  • Velmi dobrá znalost správy MS Windows (W2K3, W2K8 a W2K8 R2 server, WSUS)
  • Znalost OS Linux je vítána (Redhat, CentOS)
  • Výborná orientace v HW a SW
  • Správa počítačové sítě s cca 40 stanicemi s OS MS Windows (WXP, WVista, W7)
  • Znalost databáze MS SQL a MySQL (struktura, query, problematika)
  • Velmi dobrá znalost MS Office a základy databází
  • Znalost programovacích jazyků HTML, PHP, CSS, Ajax, Java výhodou
  • Základní znalosti a zkušenosti se správou systému Lotus Notes
  • Základní znalosti a zkušenosti prostředí Citrix (XenServer, XenDesktop) a VMWare vSphere virtualizace serverů i desktopů
  • Základní znalosti a zkušenosti alespoň s jedním ze systémů IS typu Helios Orange, Helios Green, Navision, SAP, I6 apod.
  • Znalost problematiky síťových zařízení (Cisco výhodou či IOS), nastavování routerů a switchů (L2,L3)
  • Znalost VoIP Technologií, konfigurace a instalace
  • Základy síťové bezpečnosti a antivirové ochrany
  • Ochotu učit se a zdokonalovat se ve svém oboru

Nabízíme

  • příležitost být součástí produktivního týmu jedné s nejlepších firem v rámci ČR ve svém oboru
  • vysoce motivující finančního ohodnocení
  • balíček vnitrofiremních benefitů

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.