Volné pracovní místo  IT SUPPORT – I PRO ABSOLVENTY (18.000 - 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

"Náš zákazník náš pán" - je klíčový přístup k práci, který je pro Tebe propustkou dále do našeho týmu. Hledáme spolehlivé, proaktivní kandidáty s individuálním přístupem k zákazníkovi. Jestli jsi technicky zdatný v oblasti IT nebo elektro, umíš fyzicky postavit PC/Server a chceš komunikovat se zákazníkem, přidej se k nám na pozici "IT support".

Náplň práce:* IT support zákazníků formou helpdesku, 1st level
  • monitoring našich rozsáhlých systémů
  • technická/manuální IT činnost
  • směnný provoz
  • vzdělávání se, komunikace s týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oblasti IT, elektrotechniky nebo podobné
  • orientace v oblasti IT (windows, linux, virtualizace, sítě apod. )
  • základy programování/skriptování
  • technicky a manuálně zdatný
  • angličtina min. úroveň A2
  • výhodou vyhláška 50
  • customer oriented approach

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • finanční i kariérní cestu
  • prostředí špičkových IT technologií
  • moderní pracovní prostředí
  • stravenky
  • místo výkonu Praha