Volné pracovní místo  IT SUPPORT ANALYST 25 hod/týden, 200Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro mezinárodní advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici IT SUPPORT ANALYST. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> IT podpora pobočky v Praze</li>
<li>správa telefonů, interního programu</li>
<li>programování docházkového systému a vstupních karet</li>
<li>občasné školení MS Office</li>
<li>komunikace s pobočkou v Londýně</li>
<li>reportování informací z Londýna do ČR</li>
</ul>
<br/>Nástup: 2.5.2013<br/>Plat: 200 Kč/hod<br/>Lokalita: Praha 1

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti IT</li>
<li>anglický jazyk na výborné úrovni</li>
<li>zkušenosti z obdobné pozice alespoň 2 roky</li>
<li>předchozí praxe v mezinárodní společnosti velkou výhodou</li>
<li>časová flexibilita každý den </li>
<li>komunikativnost, profesionální vystupování, loajalita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>práce v mezinárodní společnosti</li>
<li>stravenky</li>
<li>jazykové kurzy</li>
<li>5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".