Volné pracovní místo  IT Support pro Telco infrastrukturu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–65 000 Kč / měsíc

Jsme mezinárodním leadrem v implementaci a zabezpečení velkých podnikových počítačových i telefonních sítí.
Přesto, že by se mohlo zdát, že telcu už odzvonilo, jsme důkazem toho, že tento obor stále žije. A abychom pro naše klienty zajistili maximální možný servis, rozšiřujeme náš stávající tým podpory.
Určitě Vás ale nečeká monotónní práce, u které se po hodině začnete kousat nudou.

Náplň práce:
Budete komunikovat uvnitř i vně společnosti s:
  • s jejich obchodním týmem – budete ho podporovat během předprodejního procesu
  • s týmem dodavatelů – budou nastavovat řešení, které pak budete podporovat
  • vývojáři – pokud je některá část řešení vyvíjena přímo ve společnosti
  • zákazníky – jejich kontaktní osobou a technickými nákupčími
  • prodejci – možná s nimi budete muset konzultovat řešení konkrétních problémů

Požadujeme

  • Mít přehled o trendech v odvětví IT/telekomunikací.
  • Zkušenost z pozice specialisty / inženýra technické podpory.
  • Mít praktické zkušenosti s některým z uzlů telekomunikační/IT sítě: SBC, aplikačním serverem, DRA/DEA, STP atd. Zkušenosti s MGW a EMS – Ribbon Nokia Genband model G9 hiG 1800.
  • Zaměření na zákazníka a schopnost komunikovat se zákazníkem v českém/anglickém jazyce.
  • Výhodou znalost konfigurace uzlů a technologických platforem, porozumění interním protokolům a sledování externí signalizace se zachycenými protokoly SIP, DIAMETER, SS7.

Nabízíme

  • Předně Vás čeká jistota stabilní společnosti s možnostmi dlouhodobého profesního a posléze i kariérního růstu.
  • Samozřejmostí je férové platové ohodnocení s platovým růstem v průběhu celé práce.
  • Jak je dnes již standardem, máme 25 dnů dovolené, sick-days, občerstvení na pracovišti či (alespoň částečně) flexibilní pracovní dobu.
  • Kromě jiného může každý z našich zaměstnanců čerpat z individuálně nastaveného rozpočtu na vzdělávání. V rámci něj máte možnost absolvovat mimo jiného i kurzy angličtiny, technická školení a mnoho dalšího...
  • Kanceláře máme v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, stejně tak ale můžete využívat i možnost práce z HO.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Support pro Telco infrastrukturu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Support pro Telco infrastrukturu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.