Volné pracovní místo  IT systémový specialista/analytik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Do úspěšné mezinárodní retailové společnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici IT systémový specialista/analytik!<br/>
<br/>
<br/>Baví vás analýza požadavků, řešení a odstraňování problému, práce s databází?<br/>
<br/>Budete součástí týmu dalších specialistů a budete se podílet na projektech od začátku do konce.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrh, implementace a údržba systému, </li>
<li> práce s relační databází (ORACLE, MS SQL) – správa DB / tvorba SQL dotazů</li>
<li> analýza a sběr požadavků </li>
<li> migrace dat, skriptování</li>
<li> komunikace s dodavateli a smluvními partnery </li>
<li> zodpovědnost za funkčnost systému a podpora koncových uživatelů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně 2 roky zkušenosti v oblasti správy podnikových IS </li>
<li> zkušenosti z oblasti logistiky nebo retailu jsou velkou výhodou </li>
<li> výborná znalost práce s relační databází (Oracle, MS SQL) </li>
<li> tvorba SQL dotazů</li>
<li> výborné komunikační a organizační schopnosti </li>
<li> aktivní znalost AJ</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B </li>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zodpovědnou a rozmanitou práci v mezinárodním prostředí</li>
<li> možnost realizovat nové nápady a odborně růst</li>
<li> jistota pracovního místa a odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> kurzy vzdělávání</li>
</ul>