Volné pracovní místo  IT Technik koncových zařízení - Mladá Boleslav

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

S&T CZ s.r.o. je vedoucí systémový integrátor a dodavatel informačních technologií v České republice, člen mezinárodní skupiny S&T.
S&T CZ s.r.o. se specializuje na řešení a služby pro střední a větší organizace a státní správu. Těžištěm činnosti jsou dodávky podnikových informačních systémů, business inteligence, sofistikovaných řešení v oblasti technické infrastruktury ICT a širokého portfolia souvisejících služeb a servisní podpory.

Popis pracovní nabídky

IT Technik koncových zařízení (Mladá Boleslav)

Pro servisní středisko v Mladé Boleslavi (areál ŠKODA Auto a.s.) hledáme uchazeče na pozici Technik IT zařízení ve třísměnném provozu.

Náplň práce:
  • Servis a obsluha koncových zařízení - tiskárny, PC, NB, switche atd.
  • Spolupráce s dispečinkem a obchodními složkami společnosti
  • Poradenská činnost

Požadujeme

Jaké jsou naše požadavky?
  • SŠ/ÚSO vzdělání elektrotechnického směru
  • Zkouška z vyhlášky 50/78 Sb. (§6) – případně doškolíme
  • Uživatelská znalost PC podmínkou
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B
  • Znalost počítačových sítí výhodou
  • Zkušenosti se servisem IT techniky výhodou

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Hlavní pracovní poměr s pracovní smlouvou
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Benefity společnosti – příspěvek na stravování (1 odpracovaný den = 100 Kč) - 50 % hradí zaměstnavatel, možnost zařazení soukromé SIM karty do našeho programu (neomezený tarif za 325 Kč), Multisport karta, jednorázový příspěvek na dopravu (1500 Kč), plně hrazená školení zaměstnavatelem

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nástup – ihned

Směnný provoz - střídání směn ranních, odpoledních a nočních (příslušné volno mezi směnami)
Lokalita práce - Mladá Boleslav
Pozice je vhodná i pro absolventy!