Volné pracovní místo  Izolatér/ klempíř Rakousko Vstupní Bonus 24 500 KČ

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 480–510 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti
Hledáme izolatéry do Rakouska, Německa. Jednotlivce a partie.

Jedná se o:

1. Odplechování, stržení starého izolačního materiálu a krytí,
2. Oplechování potrubí zpět novými materiály.
3. Předpříprava, falcování a spojování jednotlivých částí na místě pracoviště.
POZOR!!! NENÍ to práce pro STŘEŠNÍHO KLAMPÍŘE!!!

Požadujeme

  • Uchazeč MUSÍ mít znalost práce jako Klempíř - Izolatér při demontáži a montáži potrubí
v rafineriích, chemičkách, potravinářský průmysl
  • Práce je v TERÉNU
  • Praxe v Oboru Nutná
  • Vlastní klempířské nářadí - vybavenost nutná!
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni, alespoň jeden v partii PODMÍNKOU! Nebo
VÝHODOU.
  • Zaměstnanecké výhody, benefity!

Nabízíme

Nabízíme:

ŽIVNOST:
515 KČ / hod. - není hrazeno ubytování ze strany firmy

467 KČ / hod. ubytování je hrazeno ze strany firmy

Vstupní bonus 24 500 KČ po odpracovaní 600 hod.

  • Možnost pracovat i na HPP
  • Garance 50 hodin týdně
  • Zajišťujeme OPP

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.