Volné pracovní místo  Java Backend Developer

Lokalita Ostrava a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušeného Java Backend Developera, který se rád zapojí do vývoje inovativního softwaru. Pokud jste vášnivý programátor, který se nebojí výzev a má zkušenosti s vývojem webových aplikací, pak je tato pozice pro Vás ideální.

Náplň práce:
  • Vývoj a údržba backendové části softwaru v jazyce Java.
  • Návrh, implementace a optimalizace výkonných a škálovatelných webových aplikací.
  • Spolupráce s týmem vývojářů, architekty a projektovými manažery při vytváření nových funkcionalit.
  • Řešení problémů a hledání efektivních technických řešení.
  • Testování, ladění a oprava chyb.

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem backendových aplikací v jazyce Java.
  • Silné znalosti Java EE, Spring Framework a ORM (např. Hibernate).
  • Zkušenosti s databázovými systémy (např. MySQL, PostgreSQL).
  • Znalost verzovacích systémů (např. Git).
  • Zkušenosti s agilním vývojem (např. Scrum).

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Příjemnou pracovní atmosféru v dynamickém a inovativním týmu.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Moderní technologie a prostředí pro tvorbu softwaru.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, j2ee, j2se, enterprise edition, standart edition, web, desktop, vanilla, spring boot, hibernate, swing, javafx, apache, maven, maria db, jpa, cloud, jenkins, git, linux, scripting, bash, python, senior, medior, junior, absolvent, contractor, remote, onsite, freelance, backend, be, machine learning, ai, clean code, opportunity. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java Backend Developer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java Backend Developer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.