Volné pracovní místo  Java developer aplikací pro výrobu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–65 000 Kč / měsíc

Baví Tě programování a chceš, aby Tvoje práce měla globální dopad? Do sw společnosti hledáme nadšeného Java developera, který doplní náš rozrůstající se tým. Budeš se věnovat převážně backendu aplikace, která se používá na celém světě.

Náplň práce:
  • Realizace backendových služeb v Java EE
  • Spolupráce v distribuovaném týmu se softwarovými vývojáři, architekty a testery
  • Vývoj software dle specifických požadavků výrobního prostředí
  • Údržba a rozvoj aktuálních systémů
  • Přinášet inovativní přístupy pro řešení požadavků zákazníka

Požadujeme

  • Prokazatelná zkušenost s vývojem v Java EE (2 roky)
  • Nedělá Ti problém domluvit se anglicky
  • Analytické myšlení při řešení dané problematiky
  • Týmového ducha, protože naši práci děláme společně jako tým
  • Chuť se zlepšovat v oblastech vývoje

Nabízíme

  • Každoroční finanční příplatky
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Notebook i na doma
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Stravenky a něco k snědku na pracovišti
  • Neformální prostředí a pohodová atmosféra
  • Lokalita: Zlínský kraj

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java developer aplikací pro výrobu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java developer aplikací pro výrobu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.