Volné pracovní místo  Java developer až 70 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, nadnárodní stabilní společnost, aktuálně hledáme zkušeného kandidáta na pozici Java developer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Vývoj softwaru za využití technologie Java pro oblast řízení rizik</li>
<li> Další rozvoj stávajících služeb</li>
<li> Spolupráce s centrálou společnosti v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> Min. 2 roky praxe s Java vývojem nutností</li>
<li> Velmi dobrá znalost následujících technologií – Java, Eclipse, SQL/Oracle</li>
<li> Výhodou znalost Spring, OSGi, iOS</li>
<li> Komunikativní znalost anglického jazyka a alespoň mírně pokročilou znalost německého jazyka podmínkou</li>
<li> Ochota cestovat do zahraničí a účastnit se několika měsíčního zaškolení v zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Systém firemních benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, notebook apod.)</li>
</ul>