Volné pracovní místo  JAVA DEVELOPER BEZ AJ (40.000 - 50.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Stabilní tuzemská společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici "Java developer". Umíš programovat v Javě? Orientuješ se v SQL? Máš zkušenosti s vývojem serverových nebo desktpových aplikací? Jesti ANO, tak hledáme právě TEBE!

Náplň práce:* vývoj a správa nových produktů
  • vývoj a správa back-endu pro mobilní aplikace
  • vývoj UI webových aplikací
  • komunikace s týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT, matematiky apod.
  • znalost Java SE/EE
  • znalost SQL/MySQL
  • výhodou znalost frameworku Spring, Hibernate
  • výhodou znalost JSP, JavaScript, AJAX, Apache Tomcat
  • angličtina pasivní, čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí špičkových IT technologií
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního i kariérníího růstu
  • pružná pracovní doba, možnost homeoffice
  • stravenky
  • notebook