Volné pracovní místo  Java developer | computer vision

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 110 000–140 000 Kč / měsíc

Zaujali Vás pojmy jako počítačové vidění nebo umělá inteligence? Pak máme přiležitost přesně pro Vás! Česká společnost vyvýjející chytré systémy hledá šikovného Java vývojáře se zájmem o počítačové vidění a neuronové sítě, který by jim pomohl s rozvojem back-endové části jejich revolučního produktu. Šanci dostanete ať už jste Juniorní vývojář na začátku svojí kariéry, nebo ostřílený Senior vývojář, kterého nic nezaskočí.

Náplň práce:
  • Implementace back-endových komponent pro systém na zpracování kamerových záznamů pomocí počítačového vidění
  • Návrh celkového designu produktu ve spolupráci s vývojovým týmem
  • Tvorba Unit a integračních testů ve spolupráci se zkušenými testery
  • Aktivní spolupráce na celém vývojovém cyklu
  • Nápady na zlepšení či vytvoření nových funkcionalit jsou vždy vítány

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem v Javě (verze 8 a novější)
  • Alespoň základní znalost REST API a SQL, nebo zájem se doučit
  • Orientace v Linuxovém prostředí
  • AJ alespoň na úrovni umožňující práci s technickou dokumentací
  • Velkou výhodou, ale nikoli podmínkou je znalost Springu nebo Hibernate

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Dostanete možnost pracovat až 3 dny v týdnu z pohodlí domova
  • Flexibilní pracovní doba, kterou si můžete přizpůsobit k Vašim potřebám
  • Příjemné moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností a parkováním v areálu zdarma
  • Multisport karta
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost zřízení bezúročné firemní půjčky a mnoho dalších

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java developer | computer vision?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šimon Slobodník z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java developer | computer vision

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.