Volné pracovní místo  Java developer (Kotlin) - GREENFIELD

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–130 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušené Java vývojáře do nového finančního projektu v Česku. Projekt je greenfield a bude se stavět celý ekosystém v cloudech. Naše technologie zahrnují Micronaut, PostgreSQL a MongoDB.

Náplň práce:
  • budete pracovat v menším týmu na vývoji backendu celého ekosystému
  • vše je založeno na cloudech, servisy máme stavěné na Micronautu a jako úložiště funguje PostgreSQL a MongoDB
  • budete úzce spolupracovat spolu s frontenďáky i business analytiky
  • čeká vás samostatná práce od návrh po implementaci (kreativitu vítáme)
  • stanete se součástí týmu, který vítá zábavu

Požadujeme

  • Požadujeme více než 3 roky zkušeností s vývojem v Javě a práci s uvedenými technologiemi.
  • Očekáváme samostatnost a chuť k osobnímu rozvoji.
  • Komunikace v češtině nebo slovenštině na komunikativní úrovni je nezbytná, protože tým je český.
  • Velkou výhodou je znalost Kotlinu.

Nabízíme

  • Mezi benefity patří možnost čásatečné práce z domova.
  • Flexibilní pracovní doba a jistota dlouhodobého projektu.
  • Možnost využít produkty společnosti za výhodnějších podmínek.
  • Telefon + tarif
  • Máte také příležitost rozvíjet se jak osobně, tak profesně a využít svou kreativitu a zájem o moderní technologie.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!