Volné pracovní místo  Java Developer, který si potrpí na čistý kód

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–90 000 Kč / měsíc

Jsme česká firma, ale naše produkty se používají po celém světě. Náš software mění oblast energetiky a to, jak dodavatelé nahlížejí na své sítě. Samozřejmě pracujeme s těmi nejmodernějšími technologiemi, takže věci jako big data, inteligentní sítě a IoT nám nejsou cizí. Pokud to umíš s Javou a jsi zastáncem čistého kódu, rádi Tě uvidíme!

Náplň práce:
  • Vývoj backendu našich aplikací v Javě
  • Tvorba technických designů
  • Testování vlastního kódu
  • Nový projekt, agilní prostředí a čistý kód

Požadujeme

  • Alespoň 3 roky komerční praxe s vývojem v Javě
  • V ideálním případě to umíš s Javou SE i EE
  • Výhodou bude, pokud si rozumíš s Linuxem
  • Velkým plusem bude znalost Jenkins, Ansible a Git

Nabízíme

  • Držíme prst na tepu doby, takže se pyšníme moderním vývojovým stackem
  • Home-office, pružná pracovní doba i odborné vzdělávání jsou u nás standardem
  • Jsme otevření pracovnímu poměru i dlouhodobé spolupráci na IČO
  • Máme parádní kancly a pravidelně si v nich děláme společné snídaně, ať utužíme kolektiv
  • Samozřejmostí je stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, MultiSport karta a další

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java Developer, který si potrpí na čistý kód?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java Developer, který si potrpí na čistý kód

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.