Volné pracovní místo  Java developer, který ví, co chce!

Lokalita Pardubice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–95 000 Kč / měsíc

Jeden z největších zaměstnavatelů v České republice, který každoročně zajišťuje špičkovou lékařskou péči pro statisíce pacientů hledá do svého týmu zapáleného backenďáka!
Jsme lídrem v rámci celého sektoru soukromého zdravotnictví v zemi a zakládáme si především na profesionalitě a moderních technologiích.
Lákala by vás pozice Java developera?
Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
  • vývoj informačního systému, který zachraňuje životy
  • čeká Tě analyzování a vyvíjení klíčové části aplikace
  • zavádíš moderní technologie a postupy v našich skvělých produktech

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem v Java 8 a Spring Framework a nejste v Javě úplně nováček
  • Setkal jste se s CI/CD
  • Znalost Jira, GitLab výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Dovolená navíc - standardně 25 dní + SICKDAYS
  • zajímavé individuální mzdové ohodnocení
  • včetně mimořádných pracovních odměn
  • přátelské pracovní prostředí, kde je malý tým vývojářů
  • profesionální přístup a prostředí pro kvalitní a odbornou práci
  • finanční příspěvky na vitamíny, sport, rehabilitační a rekondiční pobyty s širokým výběrem destinací po celém světě
  • nadstardantní finanční ohodnocení
  • pravidelné firemní teambuildingy aj a dárky k různým významným příležitostem

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java developer, který ví, co chce!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java developer, který ví, co chce!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.