Volné pracovní místo  Java Developer | Medior | Remote

Lokalita Ostrava a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Tvůj revír je Java a my máme zajímavé projekty. Ty si potrpíš na čistý kód a my také. Kromě toho umíme být velice flexibilní – jsme otevřeni pracovnímu poměru, dlouhodobé spolupráci na IČO i částečnému úvazku. Nabízíme remote spolupráci, ale pokud chceš, můžeš využít naše parádní kancly a pracovat on-site. Máme rádi moderní technologie a náš vývojový stack pravidelně aktualizujeme.
Co myslíš, padneme si do oka?

Náplň práce:
  • Budeš sice určitě pracovat na backendu, ale dáme Ti vybrat ze široké škály projektů – od zdravotnictví a energetiky, přes telco a letecký průmysl až po staré dobré rozsáhlé informační systémy
  • V každém případě od Tebe očekáváme čistý a efektivní kód
  • Testování vlastního kódu u nás bereme jako samozřejmost
  • Preferujeme práci v malých, agilních týmech

Požadujeme

  • Máš za sebou alespoň 2 roky komerční praxe s vývojem
  • Skvěle si rozumíš s Javou SE nebo EE a Springem
  • Nebojíš se nových technologií a nezalekneš se ani cloudů
  • Pokud se navíc zvládneš domluvit anglicky, máš plusové body

Nabízíme

  • Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, remote spolupráce i dovolená navíc je u nás standard
  • Nikdo se tady neobejde bez neomezeného přísunu kvalitní kávy a čerstvého ovoce na pracovišti
  • Pokud nechceš celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Ti MultiSport kartu a můžeme Ti slíbit, že se vždycky najde nějaký kolega na match ve fotbálku
  • Kdo se na to cítí, má příležitost utužovat kolektiv na našich legendárních firemních akcích anebo na pravidelných společných snídaních
  • Pokud to pro Tebe zní zajímavě, ozvi se a rádi s Tebou probereme detaily!

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java Developer | Medior | Remote?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java Developer | Medior | Remote

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.