Volné pracovní místo  JAVA developer- remote | HPP+ IČO

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–160 000 Kč / měsíc

Mnoho z nás přemýšlí s blížícím se příchodem nového roku nad změnou- a my toho nejsme výjimkou. Poslední roky zasáhly snad každé odvětví, ale naděje i chuť vytvářet nové věci nepominula. V dění jsou čerstvé projekty, které mají za úkol zjednodušit fungování jak koncových zákazníků, tak našich klientů. Společně se snažíme pracovat na tom přispět k plynulejšímu chodu systémů natolik, aby naše bytí bylo i v této neustále se zrychlující době co nejsnazší. K tomu hledáme Java developery, juniorní i seniorní, kteří mají zájem posunout se profesně a rozšířit svoje dosavadní znalosti zase o něco dál.

Náplň práce:
  • webový vývoj zaměřený na back-end v Javě (Spring Boot, Spring, Hibernate)
  • práce na specializovaných informačních systémech
  • vylepšování stávajících systémů
  • práce spolu s týmem vývojářů

Požadujeme

  • znalost výše zmíněných technologií
  • komerční praxe v jazyce Java
  • zkušenosti s vývojem pod cloudem

Nabízíme

  • možnost spolupráce na HPP nebo na IČO
  • jistotu práce na dlouhodobých projektech
  • při HPP širokou škálu benefitů- sick days, občerstvení na pracovišti, multisport karta, až 30 dní dovolené, možnost home officu, moderní pracovní zázemí a mnoho dalšíhoojektech
  • při freelance spolupráci možnost full- remote
  • platové ohodnocení dle seniority
  • flexibilní pracovní dobu

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku JAVA developer- remote | HPP+ IČO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku JAVA developer- remote | HPP+ IČO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.