Volné pracovní místo  JAVA DEVELOPER - SPECIÁLNÍ SYSTÉMY

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–90 000 Kč / měsíc

Zkušení kolegové uvádí, že dokud nepracovali zde, mysleli si, že dělali vývoj na zajímavých projektech - dnes už vědí, že zajímavé jsou teprve až tady. Jsme tuzemská společnost působící na mezinárodním poli se zaměřením na vývoj speciálních systémů a systémů pro bezpečnostní složky. Aktuálně přijmeme nového kolegu do oddělení vývoje SW. Na této pozici budete mít přístup k nejnovějším technologiím, pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru a možnost je testovat v netradičních podmínkách a lokalitách. Umožníme Ti seznámit se nebo prohloubit dosavadní znalosti v širokém spektru technologií. SKVĚLÁ příležitost pro ty, kteří chtějí za sebou vidět hmatatelný výsledek jejich úsilí.

Náplň práce:
  • vývoj aplikací pro speciální systémy napříč celým životním cyklem
  • architektura client - middleware - back-end
  • platforma Windows
  • vývoj podle agilní metodiky
  • vývoj škálovatelných a robustních aplikací
  • nezbytné základní testování
  • komunikace postupu a řeení s dalšími členy týmu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT nebo v obdobném
  • zkušenost s vývojem desktop a server aplikací
  • Java EE - pokročilé zkušenosti
  • znalost libovolného ORM frameworku
  • znalost MVC a jiných design patterns
  • zkušenosti se službami REST, SOAP
  • znalost frameworků Spring Swing, Mockito
  • znalost Jetty nebo jiného aplikačního serveru (JBOSS, Tomcat, Glassfish, ...)
  • znalost nástroje Maven

  • výhodou - zkušenost s vývojem webových aplikací
  • výhodou - znalost SOA
  • výhodou - znalost SOAP, REST
  • výhodou - znalost Gradle
  • výhodou - znalost JavaFX
  • výhodou - znalost JUnit

Nabízíme

  • fixní mzda + bonusy / prémie
  • telefon + notebook
  • týden dovolené navíc + sickdays
  • vzdělávací kurzy + školení
  • systém kafetérie
  • občerstvení v zaměstnání
  • příspěvky na další vzdělání
  • firemní teambuildigové akce
  • lokalita: Brno-město; Prostějov; Opava; Praha hl. m.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1086