Volné pracovní místo  Java developer v oboru fintech- bez AJ | remote

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsme jedna z nejznámnějších finančních skupin u nás. Ačkoli se neustále rozšiřujeme, dokázali jsme si zanechat pohodovou neformální atmosféru a budeme rádi, když se k nám přidáte! Důležité pro nás je nadšení a ambice posouvat se dál. Jelikož se jedná o greenfiled projekt, hledáme kolegy, kteří to s námi dotáhnou do konce. Na oplátku můžeme nabídnout velmi atraktivní platové ohodnocení a mnoho dalšího!

Náplň práce:
  • budete pracovat na back-endovém vývoji pro stavbu nové banky
  • vyvíjí se v jazyce Java spolu s technologiemi Spring Boot
  • čeká vás webový vývoj pod cloudem
  • součástí bude práce v agilním týmu spolu s dalšími vývojáři

Požadujeme

  • potřebujeme komerční praxi v Javě a Springu, nejlépe 3 roky a víc, ale šikovné juniory rádi uvidíme, jen jim najdeme jiný projekt
  • znalost vývoje pod cloudem
  • samostatné myšlení a touhu rozšířit svoje dosavadní zkušenosti

Nabízíme

  • nabízíme možnost spolupráce na IČO s velmi lákavým platovým ohodnocením
  • budete pracovat remote, ale pokud byste rádi, pražské kanceláře vám budou k dispozici
  • pružná pracovní doba- nastavte si rozvrh jak jen vám to vyhovuje!
  • Aj na tomto konkrétním projektu není nutná
  • hledáte-li dlouhodobý projekt, tento tu s námi bude minimálně na další dva roky
  • práce s moderními technologiemi

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Java developer v oboru fintech- bez AJ | remote?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Java developer v oboru fintech- bez AJ | remote

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.