Volné pracovní místo  JAVA SE – BE/FE/FullStack developer

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 85 000–120 000 Kč / měsíc

Hledáme Java vývojáře, který má zájem pracovat na sobě a vyvíjet profesionální systém, který může ovlivnit řadu lidských životů po celém světě. Česká softwarová společnost hledá šikovné programátory pro projekt telekomunikačního systému, sloužícího například pro řízení letového provozu. Je to příležitost zapojit se do týmu profesionálů ve svém oboru a spolu s námi a naším zahraničním partnerem posunout tento projekt na novou úroveň.

Náplň práce:
  • Práce na vývoji inovativního systému v oblasti telekomunikace, využívaného například v letecké dopravě pro řízení leteckého provozu v řadě zemí po celém světě.
  • Můžete se zapojit do vývoje Back-endové nebo Front-endové části
  • Dostanete možnost zapojit se spolu s ostatními kolegy do analýzy zadání od klienta, návrhu celkového řešení, designu a definice požadavků na nové funkcionality a tím určit jakým směrem se bude celý projekt dále směřovat
  • Nové funkcionality budete pokrývat připravenými integračními i Unit testy
  • A jako tým demonstrovat výsledky své práce vedení projektu

Požadujeme

  • Praxe s vývojem v Javě SE
  • BE: znalost síťových protokolů jako http a websocket
  • FE: znalost práce s JavaFX
  • Alespoň mírně pokročilá znalost Angličtiny
  • Výhodou, ale nikoli podmínkou schopnost komunikace v Němčině

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba, která se Vám přizpůsobí a možnost až 3 dnů práce z domu za týden
  • Týden dovolené navíc a sick-days
  • Jazykové kurzy a školení hrazené zaměstnavatelem v pracovní době
  • Moderní kanceláře s výbornou dopravní dostupností, možností parkování zdarma, relax zónou a občerstvením s výbornou kávou
  • Stravenky
  • Příspěvky na volnočasové aktivity, dle Vašeho výběru a multisport karta
  • Vlastní HW vybavení a mnoho dalších zajímavých benefitů

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku JAVA SE – BE/FE/FullStack developer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šimon Slobodník z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku JAVA SE – BE/FE/FullStack developer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.