Volné pracovní místo  Java/J2EE developer do týmu na zajímavé projekty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Chcete se naučit nejmodernější Java technologie? Spring Framework Hibernate JBoss webové služby a další? Pod vedením zkušených seniorů se budete účastnit zajímavých projektů a získávat nové zkušenosti. Hledáme 5-6 lidí na pozici Java programátor/J2EE.

Pracovní náplň:
  • programování na základě funkčních požadavků
  • tvorba technické dokumentace
  • assembly a unit testování
  • výkonnostní ladění aplikace a odstraňování defektů

Požadujeme:
  • velmi dobrou aktivní znalost jazyka Java a JEE
  • minimálně 1 rok praxe v JEE
  • znalost UML a Design Patterns
  • velmi dobrou znalost OOP
  • zkušenost s vývojem internet/intranet aplikací
  • znalost anglického jazyka
  • znalost Unified Procesu výhodou

Nabízíme:
  • práci na zajímavých projektech
  • pravidelná školení
  • individuálně sjednané finanční podmínky
  • sport zdarma (squash posilovna badminton)