Volné pracovní místo  Jednoduchá dělnická práce – až 19 000,- + nábor. příspěvěk

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Naše společnost působí napříč Českou republikou a našim základním standardem je především spokojený zákazník a naši zaměstnanci.
Klademe důraz na korektní a férové jednání a totéž požadujeme od partnerů a zaměstnanců.
Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na uvedených emailových adresách nebo telefonu, rádi se Vám budeme obratem věnovat.

Tým vedení společnosti O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Nabízíme stálou práci na HPP pro stabilní a mezinárodní společnost. Vhodné pro muže i ženy. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů, jako jsou příplatky za nemarodění, 13. plat, dotované stravování, 6 týdnů dovolené a další.

Náplň pracovní pozice:

  • Kompletace plastových dílů v automobilovém průmyslu
  • Kontrola výrobků
  • Obsluha jednoduchého montážního pracoviště
  • Odebírání a kontrola kusů z výrobního zařízení
  • Balení vyrobených dílů
  • Místo výkonu práce: Nová Ves, okr. Třebíč

Požadujeme

  • Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
  • Spolehlivost, manuální zručnost
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu – VOLNÉ VÍKENDY !!
  • Doložení trestní bezúhonnosti

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení až 19 000,- / Měsíčně
  • Náborový příspěvek 8 000 ,-
  • Bonus za nemarodění 1 100 Kč + 13. mzda
  • 6 týdnů dovolené
  • Doprava do zaměstnání zajištěna
  • Příplatky za směnný provoz
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Dotované stravování
  • Práci na HPP
  • Navýšení mzdy po zapracování

Vhodné pro

Absolventy.