Volné pracovní místo  Junior / Senior – CISCO s aj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě "jen změnu".

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost v oblasti telekomunikační techniky hledáme kandidáta na pozici Junior / Senior – CISCO. Hledáte možnosti osobního rozvoje, chcete se nadále vzdělávat, získat další certifikáty CISCO, případně další možnost kariérního postupu, absolvovat manažerský rozvojový program? Hledáme jak junior, tak senior kandidáty se znalostí CISCO a komunikativní znalostí anglického jazyka (min. B2).

Popis pozice:
  • komunikace se zákazníkem či jeho Servis/Account manažerem ohledně design změn
  • implementace OSI L2/L3 konfigurace pro stávající zákazníky na CE, MPLS zařízeních
  • účast na konferenčních hovorech spojených s implementací
  • simulace konfigurace topologie v systému GNS3
  • účast na pravidelných poradách

Požadujeme

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni (denní využití)
  • technická znalost na úrovni CCNA (QOS; routing protokoly BGP, OSPF, EIGRP; redistribuce, MPLS, OSI 1-4 vrtsva)
  • spolehlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr
  • každodenní využití anglického jazyka
  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • práci s nejnovějšími síťovými technologiemi
  • možnost dalšího vzdělávání (např. CISCO akademie)
  • možnost dalšího postupu v rámci společnosti
  • zaměstnanecké výhody (příplatky za technickou kvalifikaci, jazykové kurzy, stravenky, 5 dnů dovolené navíc, slevy u cestovní kanceláře, penzijní připojištění, očkování proti chřipce, dárkové poukazy k pracovním a životním výročím...)