Nabídka práce ve firmě ManpowerGroup s.r.o.

Volné pracovní místo  Junior Angular Developer – UX a UI vývoj

Lokalita Pardubice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Baví tě design a vývoj frontendu? Je tvým oblíbeným frameworkem Angular? Staň se součástí společnosti, která je jedním z největších výrobců elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Staneš se součástí týmu, ve kterém mají front-end vývojáři významnou roli při vývoji aplikací. Budeš se podílet na vývojových procesech uživatelského rozhraní vytvářením a dokumentováním vývojových standardů a společných komponent pro běžné použití napříč všemi webovými aplikacemi.
Jaká bude tvá náplň práce:
? Vývoj dodavatelské aplikace, u které je potřeba změnit vzhled za použití microservices
? Zaměřovat se budeš především na UX a UI část aplikace
S čím a v čem budeš pracovat: Angular 8, Angular CLI, TypeScript, Rxjs, Karma, NGXS, Nrwl NX, HTML, CSS, SCSS

Požadujeme

Koho hledáme:
? Máš alespoň roční komerční zkušenost s vývojem v Angularu 2+
? Baví tě design a máš pro něj cit
? Umíš komunikovat v angličtině

Nabízíme

? 5 týdnů dovolené
? Možnost home office po zaučení
? Flexibilní pracovní doba
? Notebook, telefon
? Výhodné T-Mobile tarify
? Pravidelná školení
? Cafeterie, příspěvek na stravování
? Příspěvek na penzijní připojištění
? Firemní fitness a kavárna
? Slevy u našich partnerů

O nás

ManpowerGroup s.r.o. - o nás
  • Pomáháme lidem a firmám dělat dobrá rozhodnutí, protože víme, co je a co bude aktuální v současném světě práce.

  • 4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.

  • V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 4000 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2005, díky své síti 16 poboček, našel Manpower pro 600 klientů 1600 nových spolupracovníků na stálé pracovní pozice.

číst dále

Naše pobočky

Jsme nadnárodní

Dbáme na legálnost

Sledujte nás