Volné pracovní místo  Junior Business Analyst / Consultant

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Chcete využít novou pracovní příležitost? Baví Vás analýza dat a příprava reportů? Domluvíte se anglicky? Jste pro-klientsky zaměřený? <br/>Odpověď na všechny otázky zní ano? Pak právě Vás hledáme! <br/>
<br/>Pracovní náplň: <ul>
<li> Projektový management</li>
<li> Analýzy klientského prostředí a následný návrh optimálního řešení problémů</li>
<li> Aktivní podílení se na rozvoji technologických řešení u klientů </li>
<li> Definování požadavků klientů, identifikace nových příležitostí a uživatelská podpora, tvoření odhadu pracnosti navrhovaných řešení </li>
<li> Spolupráce s interními odděleními na denní bázi v rámci návrhům, jejich následného implementování a testování </li>
<li> Klientská podpora, řešení veškerých náležitostí a zefektivnění procesů </li>
<li> Realizovat přípravné fáze projektů (předimplementační analýzy – business analýza požadavků uživatelů, spolupráce s technickými architekty na návrhu řešení apod.)</li>
<li> Plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů a tvorba veškerých podkladů </li>
<li> Zprostředkování komunikace mezi netechnickými odbornými odděleními a interním oddělením vývoje SW</li>
</ul>
<br/>Tato role je klíčová pro všechny segmenty, kdy je od ní požadováno porozumění procesů, jejich analýza, dokumentace a návrh řešení v kontextu ICT technologií. Jedná se o špičkovou profesi pro lidi s velkou mírou znalostí a schopností a možnosti dosáhnout seniorské úrovně v této profesní roli má řada čerstvých absolventů či již kandidátů s předchozí praxí.<br/>
<br/>Co dostanete, kromě skvělé práce:<ul>
<li> Skvělou příležitost k získání znalostí v oblasti analýzy</li>
<li> Stabilní zázemí, velký tým lidí a zkušených profesionálů v oboru </li>
<li> Krásný balíček benefitů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Znalost českého / slovenského jazyka na plynulé úrovni a dobrá znalost anglického jazyka </li>
<li> Vysokoškolské vzdělání (ideálně VŠE, ČVUT, ČZU či jiná vysoká škola ekonomického/technického zaměření)</li>
<li> Analytické schopnosti </li>
<li> Ochota cestovat v rámci České republiky</li>
<li> Zájem o IT technologie a projektový management</li>
<li> Komunikativní osobnost s proklientským přístupem</li>
<li> Schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech jejich řešení</li>
</ul>

Nabízíme

Široký balíček benefitů:<ul>
<li> pravidelné roční přehodnocení výkonu a mzdy</li>
<li> stravenky</li>
<li> myCafeteria</li>
<li> příspěvek na životní a/nebo penzijní připojištění </li>
<li> bonus za doporučení nového zaměstnance </li>
<li> velké množství zaměstnaneckých slev a další jiné</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.