Nabídka práce ve firmě ManpowerGroup s.r.o.

Volné pracovní místo  Junior C++ vývojář - Systém bezpečnostních aplikací

Vzdělání Vysokoškolské

Staň se součástí týmu, který pracuje na vývoji lokálního softwaru, jež je patentován v ČR! Budeš se podílet na vývoji systému bezpečnostních aplikací v herním prostředí. Přihlaš se nebo mi napiš pro podrobnější informace. Tým je tvořen 6 kolegy z České a Slovenské republiky, kteří mají starost server (C++) a klienta. Jedná se o produkt, jež reaguje s kamerami, novými technologiemi LiDAR, AI a integrují interaktivní 3D virtuální prostředí. Ke své práci využívají technologie laserových kamer a drony, pro lepší zmapování prostředí.
Co bude náplní tvé práce?

–Nebudeš vyvíjet nový produkt, ale tvořit nové funkcionality a vylepšovat stávající produkt
–Řešit bugy serverů
–Psát testy na funkcionality

Požadujeme

Co musíš umět:
? C++ 11 a výše
? Komunikativní angličtina (B2-C1)

Výhodou:
? Python
? Multithreading

Shrnutí:

Náplň práce

Tvorba nových funkcionalit

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO 1x týdně

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

ANO

Výhody na pracovišti:
?Malý tým
?Start-upová atmosféra

Nabízíme

?3 sick days
?20 dní dovolené
?Parkování u firmy
?Kanceláře blízko metra
?Teambuildingy
?Vlastní kavárna na pracovišti
?Zahraniční cesty na různé konference a veletrhy

O nás

ManpowerGroup s.r.o. - o nás
  • Pomáháme lidem a firmám dělat dobrá rozhodnutí, protože víme, co je a co bude aktuální v současném světě práce.

  • 4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.

  • V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 4000 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2005, díky své síti 16 poboček, našel Manpower pro 600 klientů 1600 nových spolupracovníků na stálé pracovní pozice.

číst dále

Naše pobočky

Jsme nadnárodní

Dbáme na legálnost

Sledujte nás