Volné pracovní místo  Junior dispečer (s AJ nebo NJ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti dopravy a spedice, hledáme vhodné kandidáty/- ky na pozici:

JUNIOR DISPEČER s AJ nebo NJ

Náplň práce:
  • Práce s interním systémem
  • Kontrola a administrace logistické dokumentace (objednávky, dodací listy, apod.), kontrola úplnosti zásilek, atd.
  • Denní komunikace s dopravci a zákazníky v cizím jazyce (Aj nebo Nj), řízení zakázek, řešení reklamací, apod.
  • Řešení případných problémů a závad v systému

Požadujeme

Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání
  • Předchozí praxe v logistice na obdobné pozici (lze i praxe při studiu)
  • Komunikativní znalost Aj nebo Nj slovem i písmem (denní komunikace)
  • Komunikativní, asertivní osobnost
  • Pečlivost, smysl pro detail, zodpovědný přístup
  • Ochota pracovat na směny (zejména noční – 18:00- 2:30, odvoz zajištěn)

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí prosperující mezinárodní logistické společnosti
  • Příležitost k osobnímu růstu, zajímavá náplň práce
  • Motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké bonusy (dovolená navíc, vzdělávání, prémie, aj.)
  • Práce v příjemném prostředí menšího kolektivu
  • Lokalita pracoviště CTPark Brno Modřice
  • Nástup možný IHNED

Jiná sdělení

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".