Volné pracovní místo  Junior Financial Support

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Tato pozice je skvělou příležitostí pro flexibilní kandidáty, kteří rádi pracují s čísly a neděsí se administrativních úkonů. Jste aktivní řidič a nechcete celý pracovní týden prosedět za stolem?<br/>
<br/>Nabízíme zajímavou výzvu velké mezinárodní stavební společnosti na pozici:<br/>
<br/>JUNIOR FINANCIAL SUPPORT<br/>
<br/>Co vás čeká?<br/>
<ul>
<li> 50% práce v terénu a 50% práce v kanceláři</li>
<li> přítomnost na stavebních projektech</li>
<li> aktivní podpora projektů společnosti z hlediska finančních záležitostí</li>
<li> dohled nad fakturací</li>
<li> hlídání plateb</li>
<li> úzká spolupráce a pravidelná komunikace s účtárnou a projektovým managementem</li>
<li> dohled na objednávkami a jejich zpracováním</li>
<li> řada dalších administrativních úkolů</li>
<li> komunikace se zahraničním vedením</li>
</ul>

Požadujeme

Pošlete nám svůj životopis, pokud splňujete tyto požadavky: <br/>
<ul>
<li> vzdělání ekonomického směru</li>
<li> zkušenost z oblasti financí/účetnictví</li>
<li> kvalitní angličtina slovem i písmem</li>
<li> flexibilita a proaktivní přístup k práci</li>
<li> skvělé řidičské schopnosti a ochota pohybovat se v terénu</li>
<li> zkušenosti s MS office, zejména dobrá práce v Excelu </li>
<li> aktivní a zodpovědný týmový hráč se smyslem pro detail</li>
<li> výborné komunikační schopnosti, energie pro domlouvání, jednání, řešení případných komplikací</li>
<li> možnost nástupu ihned výhodou!</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky</li>
<li> odborná školení</li>
<li> kurzy AJ</li>
</ul>