Volné pracovní místo  Junior inženýr výrobních technologií (Slaný u Prahy)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, výrobní zahraniční společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Inženýr výrobních technologií.

Náplň práce:
  • zajišťovat technologickou podporu pro výrobu
  • identifikovat a řídit technické projekty v oblasti zvyšování produktivity a kvality
  • řídit techniky
  • připravovat reporty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti v oblasti údržby, oprav a zlepšování výrobních zařízení v sériové výrobě
  • porozumění technickým dokumentacím (strojní, elektrické)
  • zkušenosti s vedením lidí (i minimální)
  • zodpovědnost
  • schopnost pokročilé práce na PC
  • schopnost verbální a psané komunikace v angličtině

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí
  • pravidelná odborná školení
  • možnost školení v zahraničí
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, zdravotní volno a další zaměstnanecké výhody

Nástup: ASAP
Lokalita: Slaný
Plat: 22.000-30.000 Kč + benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".