Volné pracovní místo  JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je úspěšná výrobně-obchodní firma. V současné době patří mezi lídry ve svém oboru v České republice v oboru prodeje dárkových předmětů a zboží papírenského charakteru . Pro posílení týmu hledáme kandidáty s obchodním duchem na pozici Junior Key account manager

Pracovní náplň:
  • práce je především administrativního charakteru, zejména mnoho práce s
  • tabulkovým procesorem EXCEL - výsledky prodejnosti,
  • sestavy obchodních partnerů a jejich výsledků prodejnosti
  • přehledy produktů
  • jednání s menšími obchodními partnery
  • administrativní práce - přehledy prodejnosti formou budování a rozvoje dlouhodobých obchodních vztahů s klíčovými zákazníky,
  • příprava nabídek a obchodních smluv
  • postupně bude na junior KAM předávána větší kompetence a odpovědnosti, zejména v jednání s většími zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti s obchodní administrativou
  • předchozí zkušenost na obchodní pozici juniorského charakteru - výhodou
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk.B,
  • velmi dobrá znalost práce s v Excelu

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • možnost profesního postupu a profesního vzdělávání (jak produktové, tak soft skills)
  • atraktivní produkty
  • výhradní zastoupení v regionu
  • zázemí a podporu stabilní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".