Volné pracovní místo  Junior .NET vývojář

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Co bude Vaším úkolem?

  • programování a vývoj interních aplikací v .NET
  • řešení helpdeskových požadavků
  • programování databází Oracle
  • tvorba excelových sestav
  • programování Android aplikací (minoritně)

Požadujeme

Co od Vás společnost požaduje?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • programátor .NET
  • programátor SQL (Oracle výhodou)
  • znalost webových aplikací výhodou
  • pasivní znalost Angličtiny

Nabízíme

Co Vám společnost za Vaši práci nabídne?

  • motivační platové podmínky
  • firemní vzdělávání
  • významné bonusové ohodnocení na konci roku ve výši měsíčního platu
  • dobrá dopravní obslužnost z Prahy a okr. Beroun
  • práce možná částečně z domova ( home office )

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte zaslat Váš životopis pomocí odpovědního formuláře níže. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.