Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/ pracovnice obchodního oddělení

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Rodinná firma Atmos Chrást již od roku 1955 vyrábí kompresory a generátory pro stavební a průmyslové účely a prodává je v 50 -ti zemích světa. Mezi naše největší trhy patří Austrálie, Polsko, Německo, Holandsko, Francie, ale také země perského zálivu nebo Jižní Amerika, o které se starají vlastní exportní manažeři sídlící mimo českou republiku. 90% vyrobeného zařízení je určeno pro export.

Koho hledáme?
  • Šikovného kandidáta, který chce pracovat v technickém oboru
  • Kandidáta, který chcete získat nové zkušenosti
  • Samostatného, komunikativního, flexibilního, spolehlivého uchazeče
  • Komunikativní znalost angličtiny je podmínkou (němčina a ruština výhodou)
  • Základní PC dovednosti

Co Vám nabídneme?
  • Zaškolení a trvalou pomocnou ruku
  • Mobil a NTB (i pro soukromé účely)
  • Balíček benefitů (Pojistka na blbost, Bezplatné právní služby, Bezplatné služby psychologa)

Co Vás čeká?
  • Potvrzování a evidence zakázek
  • Příprava interních podkladů pro výrobní úsek.
  • Zpracování statistik prodejů

Nástupní mzda 30.000-40.000 Kč dle kvalifikace, zkušeností a schopností

Vhodné pro

Absolventy.